Hakkımızda

Hakkımızda

ALUMET METAL A.Ş. ; yönetim, üretim, satış ve satış sonrası hizmet olmak üzere 20 yıla yaklaşan deneyimini, dinamik ve müşteri odaklı anlayışı ile harmanlayarak, sektörün ihtiyacı olan nefes olmak amacını taşımaktadır. Firmamız, ülkemizin sanayi ve ticaret başkenti İstanbul’ da Ataşehir lokasyonunda bulunan 750 m²’lik kapalı alanıyla; modern, doğaya ve insana saygılı üretim prensipleriyle yola çıkmıştır.

Üretim, tedarik, satış ve satış sonrası teknik destek konusunda ödün veremeyeceğimiz değerlerimizin ışığında gerek iç piyasada, gerekse uluslararası pazarda “Kaliteli Ürünler ve Ekonomik Çözümler” sloganı ile sektörün en iyisi olmak için bitmeyen bir enerji ve azimle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yerel, bölgesel ve global pazarda, azami kalitede ürünlerimizi mümkün olan en ekonomik çözümlerle paydaşlarımızın ve tüketicinin beğenisine sunmaktır. Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet ve satış sonrası teknik destek konularında fark yaratan marka olmaktır.

Misyonumuz

Sektörün dinamiklerini aktif olarak takip ederek, alüminyum aksam ve aksesuar sektöründe estetik, güvenlik, güvenilirlik, kalite konularından asla ödün vermemektir. “Önce İnsan ve Doğa” anlayışı ile hem çevre, hem çalışan, hem de tüketici sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmak, bu anlayış ile hatırlanmak ve anılmaktır. Yönetim, üretim ve satış ekiplerimizle, deneyimlerimizi sektörün ihtiyaç duyduğu taze kan olarak firmamız çatısı altında buluşturmak amacıyla yola çıktık. Bu kalite anlayışı , müşteri odaklı çalışma prensibimizin aynası olacaktır.